Про нас

Компанія «Wedenin Tampodruk» створена у 2002 році.

З перших років свого заснування наша компанія міцно закріпилась на ринку друкарсько-рекламних послуг України завдяки найбільш якісному друку на сувенірній продукції та виробах з пластмас та металів. До нас звертаються як рекламні агенції, які потребують максимально чітке, якісне, та довговічне нанесення рекламної інформації на сувенірну продукцію для своїх клієнтів, так і безпосередньо самі клієнти, яким потрібна допомога у виборі рекламно-сувенірної продукції з брендуванням.

Ціль нашої компанії, надавати максимально якісні послуги з брендування та друку продукції для своїх клієнтів. Ввічливі менеджери, та їх фахова технічна підготовка, дозволяють вирішувати безліч робочих питань у стислі терміни. Власне виробництво з напівавтоматичним обладнанням та висококваліфікованим персоналом дозволяє виконувати багатотиражні та складні замовлення в прийнятні для клієнтів терміни.

На нашому сайті Ви можете знайти інформацію про спектр послуг, які надає наша компанія, та зв'язатись з нашими менеджерами. Ми дамо Вам швидку та кваліфіковану відповідь.